producent okien drewnianych

Producent okien drewnianych gwarantuje najwyższą jakość

Naturalne okna drewniane są niebywale wytworne i odporne na uszkodzenia. Współgrają z każdym rodzajem obiektu – od staroświeckich nieruchomości po futurystyczne lokale. W jaki sposób producent okien drewnianych wytwarza swoje produkty i dlaczego są one często wybierane w Polsce?

Producent okien drewnianych – wybierz sosnę lub modrzew

Obecnie okna drewniane są tworzone przy użyciu najnowszych technologii, dzięki czemu są energooszczędne. Producenci okien drewnianych wspaniale je zabezpieczają, a pielęgnowanie jest bezproblemowe. Okna drewniane wyglądają wyjątkowo estetycznie, posiadają lśniącą powierzchnię, eleganckie uchwyty. Mogą być wykonane zarówno z drewna rodzimego – na przykład dębu, jak i rodzajów zagranicznych (meranti). Organiczne gatunki w połączeniu z teraźniejszymi technologiami sprawiają, że okna drewniane są tak często nabywane w Polsce.

Producent okien drewnianych – wybierz bezproblemowe otwieranie

Producent okien drewnianych z reguły proponuje system szyb niskoemisyjnych, zapewnia ochronę przed silnym wiatrem oraz łatwość obróbki. Prawdziwe drewno można poddawać zabiegom konserwacyjnym, dzięki czemu posłuży przez pokolenia. Należy dodać, że producent okien drewnianych wytwarza także wytrzymałe drzwi, doskonałe do szlacheckich dworków lub współczesnych nieruchomości. Drewno zdaje egzamin przy rekonstrukcji zabytków – to komponent naturalny i zupełnie ekologiczny. Remontując wnętrze warto zatem zainwestować w wysokogatunkowe, solidne i gustowne materiały drewniane.

Dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]