Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Digital painting - poszerz swoją wiedzę!

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w reklamie, grach komputerowych i filmie. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci tworzyć fantastyczne postaci, rozwijać koncept wyimaginowanych światów, a także edytować zdjęcia w Photoshopie. Kurs obejmuje też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich trakcie kursanci poznają funkcje programów do grafiki, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak korzystać z masek i warstw, wykorzystywać światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac w każdej chwili służą profesjonalną poradą, wykonują korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na ASP oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z reklamą, grami komputerowymi, filmem i animacją.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]