kurs blender, kurs modelowania 3d

Poznaj narzędzia i funkcje Blendera – dla kogo kurs modelowania 3D?

Świat grafiki bezustannie się przekształca i coraz częściej twórcy odchodzą od dotychczasowych metod preferując kreowanie swoich prac tylko cyfrowo. Współczesne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko wolność sporządzania grafik 2D, ale także modelowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wiąże się w tej chwili dużymi wydatkami – można bowiem ściągnąć program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów i animacji, a który jednocześnie jest zupełnie darmowy.

Kursy modelowania 3D polecamy w jak najmniejszych grupach

Obsługę każdej aplikacji można opanować na własną rękę, niemniej jednak proces ten ciągnie się wówczas dłużej i często bywa nadzwyczaj męczący. Właśnie dlatego partycypacja w kursie modelowania 3D będzie nadzwyczaj pomocne dla tych, którzy niedawno poznali Blender. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy dodawanie rozmaitych tekstur i efektów na modelowany obiekt przebiegnie szybciej, jeżeli będzie prowadzone pod okiem znającego program pedagoga. Dydaktyk na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez uczestnika kursu doradzając, które detale wymagają dopracowania i sugerując ku temu odpowiednie drogi. Jak w przypadku każdego kursu najlepiej, by przebiegał on w małych grupach, co pozwoli instruktorowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D hobbystów a także profesjonalistów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dziś zdolnością poszukiwaną i cenioną zwłaszcza w branży gier komputerowych, filmowej i projektowej. Opanowanie oprogramowania Blender 3D otwiera zatem wiele perspektyw zawodowych. W trakcie kursu tworzy się pierwsze profesjonalne dzieła, które później można bez obaw umieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednakże, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w animacji i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników takich kursów to po prostu artyści i amatorzy chcący odkryć nowe formy ekspresji bądź poszerzyć swoje obecne umiejętności.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]