Szkoła rysunku – kursy dla przyszłych studentów i hobbystów

Aktualna oferta lekcji rysunku Kraków znajduje się pod tym linkiem.

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, niemniej jednak także ci, którzy nie łączą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Potwierdzano wszak, że nawet okazjonalne rysowanie zbawiennie oddziałuje na nasze emocje oraz stan psychiczny. Pomaga się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest także ważnym elementem edukacji. Liczne korzyści płynące z rysowania sprawiają, że wielu z nas decyduje się na to, by podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką sposobność dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których kierowana jest oferta szkół rysunku, jest bardzo szerokie. Niektóre zajęcia przygotowywane są z myślą o najmłodszych, dla których są bodźcem do kształtowania wrażliwości, wyobraźni i zdolności manualnych. Mnóstwo osób zaczynających lekcje rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to szczególnie takich miast jak Gdańsk, Kraków, Warszawa czy Łódź. Nie brakuje też kursów adresowanych do hobbistów – tych, którzy zwyczajnie lubią rysować i chcieliby robić to lepiej, w pełni korzystając ze swojego potencjału.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dostosowane do potrzeb odbiorców o przeróżnych artystycznych zainteresowaniach. Sporo czasu przeznacza się na rysunek – to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj plastycznej działalności. Tylko niewiele mniejszą popularnością cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, na jakie można się zdecydować. Dobre szkoły oferują również naukę malarstwa cyfrowego (ang. digital painting) oraz rysunku architektonicznego.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]