Biżuteria z kryształkami Swarovskiego na różne okazje

Więcej szczegółów o Swarovski biżuteria

Kryształy wyglądają co prawda doskonale, ale nie każdy jest w stanie sfinansować ich zakup. Na szczęście w sklepach złotniczych znajdziemy również tańsze odpowiedniki tych kamieni. Największym zainteresowaniem cieszą się z pewnością kryształki Swarovskiego. Tradycja ich wyrobu sięga dziewiętnastego stulecia, kiedy Daniel Swarovski opracował urządzenie do obrabiania szkła ołowiowego. Obecnie biżuteria z kryształkami Swarovskiego ceniona jest w prawie wszystkich państwach. Same kryształki spotyka się zarówno w pierścionkach, jak i smartfonach lub nawet na butach.

Jak wytwarza się biżuterię z kryształkami Swarovskiego?

Kryształki Swarovskiego to obrobione szkło kryształowe. Technologia ich produkcji jest owiana tajemnicą – wiadomo jedynie, iż wykorzystuje się do tego dedykowane urządzenia, zaś cały proces przebiega w wysokiej temperaturze. Biżuteria z kryształkami Swarovskiego jest o wiele lżejsza od prawdziwego kryształu. Wśród wielu imitacji odróżnia się przede wszystkim starannym szlifem – na pierwszy rzut oka przypomina naturalne kryształy.

Biżuteria z kryształkami Swarovskiego – nie tylko kolczyki?

Firma produkuje również inne wyroby – dostarcza kryształki wytwórcom elektroniki lub lamp. Powinniśmy też zaznaczyć, iż firma jest dostawcą lornetek oraz odblasków – na przykład tych, jakie wykorzystywane są w polskich tablicach drogowych. Jednak to biżuteria z kryształkami Swarovskiego – pierścionki, naszyjniki oraz kolczyki – są głównym i najbardziej popularnym produktem tej firmy. Można je kupić w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych, które prezentują niezaprzeczalnie szerszy ich wybór.