Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Zajrzyj tutaj po więcej szczegółów o biżuteria srebrna sklep internetowy

Jest z człowiekiem od stuleci i pomimo dostępności wielu nowych wzorów, w istocie mało ewoluowała. Biżuteria wciąż pełni tę samą funkcję – jest swoistą dekoracją człowieka, a także umożliwia oddanie swojego ja. Nic więc zaskakującego, iż biżuterię tak samo chętnie zakładają kobiety oraz mężczyźni, dzieci oraz dorośli, ludzie z różnych klas społecznych. Niezależnie od tego, które wzory lubimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z tych samych materiałów – najczęściej ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria jest tak chętnie wybierana? Jak dbać o srebrne przedmioty, by wytrzymały przynajmniej kilka dekad?

Dlaczego warto kupić srebrną biżuterię?

Najważniejszym plusem srebrnej biżuterii jest na pewno to, iż jej używanie daje szansę uniknąć wielu powikłań. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii jest zalecane klientom, którzy w ostatnim okresie przekłuły ciało. Nie sposób zapomnieć również o jego wyglądzie, który idzie w parze ze stosunkowo niewielkimi kosztami zakupu.

Konserwacja srebrnej biżuterii

Srebro posłuży sporo lat, jednak powinniśmy prawidłowo je konserwować. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – łatwo ją porysować lub uszkodzić w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna też być myta w wodzie z denaturatem lub sokiem z cytryny. Należy trzymać ją w pudełku z delikatną wyściółką – nie dopuścimy tak do jej zarysowania.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]