pierścionki, pierścionki srebrne, srebrne pierścionki

Srebrne pierścionki – praktyczny poradnik

Srebrne pierścionki to symbol klasycznej wytworności. Dodatki wykonane z tego niezwykłego kruszcu musi posiadać w swojej szkatułce każda stylowa dama. Przekonajmy się więc, czym wyróżniają te eleganckie dodatki, stanowiące najlepszą dekorację damskiej dłoni.

Srebrne pierścionki – jakie są ich zalety?

Najczystsza cecha probiercza srebra to 999, aczkolwiek wtedy srebro jest stopem plastycznym, nieodpornym na różne uszkodzenia i jako biżuteria może szybko nabawić się defektów. U jubilera dostaniemy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki wykonane z surowca 925. Możemy zdecydować się na pierścionek o gładkim wykończeniu lub bardziej okazały. Te najchętniej wybierane ozdobione są ametystami, szmaragdami, koralem, jak również diamentami. Ogromnym plusem biżuterii wykonanej ze srebra jest możliwość – w razie potrzeby – poddania ich korekcie wielkości, w czym specjalizują się profesjonalne zakłady złotnicze. Nie zapomnijmy również o systematycznym nabłyszczaniu pierścionków, żeby wyglądały doskonale jak najdłużej.

Czy w sklepach internetowych kupimy wytworne srebrne pierścionki?

Wyjątkową biżuterię dostaniemy w każdym sklepie jubilerskim. Zamiast jednak wydawać majątek w sklepach stacjonarnych, opłaca się poszukać również w Internecie, gdzie kwoty są aż o 15% niższe. Nabędziemy tam srebrne pierścionki w zróżnicowanych fasonach, wysadzane szlachetnymi minerałami. Nie musimy chodzić po sklepach, a jeśli zajdzie taka konieczność mamy prawo oddać paczkę z powrotem. Takie witryny online to ogromny asortyment i prawdziwa radość dla każdej dziewczyny.