Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Potrzebujesz fachowej porady jubilera Kraków? Skieruj się tu.

Wraz z rozwojem rynku oraz zwiększeniem się dostępu do internetu, zreformowaliśmy również nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. W dzisiejszych czasach coraz częściej wykorzystujemy możliwość zamawiania przez internet. I choć w sieci można znaleźć nieomalże wszystko, nadal wiele rzeczy warto kupować w tradycyjnych sklepach. Wśród nich jest biżuteria.

Plusy zakupów u jubilera

Kupno platynowego pierścionka, wisiorka bądź broszki łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. W związku z tym, aby mieć pewność, iż biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, najlepiej obejrzeć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które przemawiają za takim działaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli zamierzamy nabyć pierścionek bądź obrączki, mamy okazję nałożyć biżuterię i przekonać się jak „na żywo” będzie się ona prezentować na dłoni. Jeżeli z kolei zauważymy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt luźny bądź zbyt ciasny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do odpowiedniego wymiaru albo sporządzi nowy. Kolejnym atutem zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy jubilera. Poradzi on nam jak dobrać właściwy kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, pokaże popularne trendy we wzornictwie, a klientom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej wręcza się na ślub, chrzest czy urodziny.

Dodatkowe usługi jakie oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów złotniczych, ale również pełnią inne usługi. Renowacja popsutej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeżeli wypadł nam kryształek z kolczyka lub zerwał się naszyjnik, złotnik błyskawicznie i perfekcyjnie zreperuje go w swojej pracowni. Gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto miał mniejszy rozmiar palca, jubiler przerobi obwód takiego pierścionka. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na pierścionku czy zawieszce podziękowania, gratulacje, datę czy też inny znaczący dla nas cytat. Z kolei jeśli chcemy sprezentować komuś niepowtarzalny upominek, ewentualnie mamy swój pomysł na naszyjnik lub pierścionek, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w domu posiadamy zniszczoną lub niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup złota.

Dane adresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]