wyprawy w góry, wyprawy górskie

Chcesz zwiedzić najciekawsze szczyty świata? Zapisz się na górskie wyprawy!

Kochasz zastrzyk adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś czynnym globtroterem, który docenia bezpieczne i świetnie opracowane eskapady w towarzystwie zawodowych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszej odsłonie

Exploruj.pl organizuje wyprawy, których celem są szczyty nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do zwolenników górskiej turystyki, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią dynamiczny wypoczynek i posiadają umiarkowane doświadczenie w podobnych wyprawach. By partycypować w wyprawie konieczny jest odpowiedni stan zdrowia, jak również mocna kondycja fizyczna. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to oferta dla jednostek sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w wyprawach na szczyty gór powyżej 4000 m n.p.m. Wysokim stopniem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o zaawansowanych umiejętnościach i dużej wytrzymałości.

Dlaczego warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane przeżycia. Umożliwiają zarazem spełnienie marzeń oraz sprawdzenie się w trudnych sytuacjach. Exploruj.pl korzysta z kompetentnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają na wskroś naturę górskiego terenu, ale również chętnie dzielą się posiadanymi umiejętnościami z członkami wyprawy. Są oni również w stanie zminimalizować potencjalne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Alpy oraz Himalaje.

Dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]