Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów z modułem windykacji

Automatyczne księgowanie przelewów. Więcej informacji na flobo.io.

Przedsiębiorcy cały czas poszukują narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a w tym samym czasie zredukować czas zarezerwowany na obsługę pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – nie tylko dla największych podmiotów

Automatyczne księgowanie przelewów za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wystawionych fakturach, a potem śledzi czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie poszczególnych płatników, bo każdy z nich posiada przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu pozostałych kluczowych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko ogromnych przedsiębiorstw, ale też i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca wystawiają mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną pożyteczną funkcję, niesłychanie potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie napotykają problemy z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich firmach przyda się Flobo – aplikacja do obsługi należności

Nie jesteś pewny czy robot Flobo to korzystna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, z których możesz zdecydować się na tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie księguje przelewy z tytułu abonamentów, tym samym doskonale zda egzamin w uczelniach prywatnych albo językowych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się również domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym rozmaite usługi? Gdy pomiot za realizację usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]