Panoramy sferyczne i wirtualne spacery zleć fotografowi Google

Zgłoś się po pomoc do fotografa Google.

Wirtualne spacery po firmach stają się popularne, a wiele podmiotów coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi, a następnie umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Opcja zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy sporą ilość nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Aby jednak spacer był najwyższej jakości, warto wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Rekomendowany fotograf Google – kim jest?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest polecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie oraz wykonania zdjęć, które zostaną dodane w wizytówce Google. To nie jest fotograf zatrudniony w Google czy związany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google, a więc charakteryzuje się ogromnym profesjonalizmem. By otrzymać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi opublikować przynajmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego warto zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto wybrać fotografa Google, jest jego poświadczony profesjonalizm. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, na pewno potrafi sporządzić wirtualne spacery Google Street View czy rewelacyjne panoramy 360. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy nieprawidłowo wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna także zasady przygotowania takich fotografii i samo zamówienie wypełni sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera też firmy korzystające z jego usług i może to być początek owocnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Fotograf Google oferuje też nierzadko więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w procesie sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam jakie ujęcia warto opublikować, sporządzić materiały na inne serwisy takie jak Facebook lub YouTube, wesprzeć nas podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google oraz pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym atutem.

Jak szukać fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, na przykład wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po określeniu lokalizacji otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może także reklamować się specjalnym logo, które sygnalizuje, iż posiada on odpowiednie umiejętności i jest profesjonalistą w obszarze wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]