Popularne gadżety promocyjne – torba na zakupy z nadrukiem

Przed właścicielami przedsiębiorstw, którzy organizują promocję albo jadą na targi, nierzadko stoi dylemat, jaki gadżet reklamowy ze sobą zabrać. Musi on przecież nie tylko przykuwać uwagę ewentualnych klientów, ale też nieść ze sobą pewną wartość, by regularnie go wykorzystywali i tą drogą wytworzyli więź z marką. Takim gadżetem jest właśnie torba z nadrukiem.

Konferencyjne i sportowe – rodzaje toreb z nadrukiem

Sprawdzając katalogi firm zajmujących się nadrukami na gadżetach reklamowych w mgnieniu oka zauważymy, iż pod frazą “torba” kryje się mnóstwo artykułów. Są to miedzy innymi torby na zakupy – zapewne najpopularniejszy i najbardziej przydatny gadżet reklamowy. Nadruk nazwy imprezy bądź logo na jutowych, bawełnianych oraz płóciennych torbach na ramię po prostu doskonale wygląda, a przy tym jest na tyle wytrzymały, żeby przez długi czas utrzymywać się na materiale. Kolejnym plusem tych toreb jest ich cena. W zależności od nakładu zamówienia i typu torby, koszt zazwyczaj zaczyna się od paru złotych za sztukę. Logotypy można nanieść także na torbach na notebooka bądź torbach podróżnych i sportowych. Są to akcesoria, które docenią np. organizatorzy dużych sympozjów oraz wykładów. Naturalnie, cena produktów tego rodzaju i nadruku na nich jest już dużo wyższa – osiąga nawet kilkadziesiąt złotych.

Gdzie warto zamówić torby z logo?

Firmy prowadzące akcje marketingowe z reguły zamawiają więcej niż jeden rodzaj gadżetów. Powinny więc poszukiwać hurtowni z gadżetami, która w swojej ofercie posiada jeszcze co najmniej kilkanaście innych produktów promocyjnych do zadruku. Jednocześnie z torbami bawełnianymi warto zlecić m.in. nadruk na koszulkach, zagłówkach bądź pozostałych praktycznych artykułach z tkaniny albo dodać do zamówienia o standardowe gadżety reklamowe, jak smycze, długopisy i ołówki, które nadal są popularne wśród klientów.