Wirtualny spacer Google Maps – czy to się opłaca?

Tu znajdziesz więcej szczegółów o wizytówce firmy w Mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google to obecnie jeden z kluczowych punktów promocji marki w sieci. Z jej pomocą będziemy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i możemy w ten sposób pozyskać wielu klientów. Istnieje doskonały sposób, by pośród mnóstwa podobnych przedsiębiorstw w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i zdystansować konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej skuteczna? Czy warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi przedstawiamy w niniejszym artykule.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swojej miejscowości

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danym mieście. Od tego momentu będziemy oznaczeni na mapie Google symbolem pinezki i wyświetlani użytkownikom szukającym konkretnych marek, ofert lub firm. Jednakże sama obecność w tym miejscu może nie być wystarczająca, by wyprzedzić konkurencję i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, trzeba zrealizować kilka dodatkowych kroków, które pozwolą nam sprawniej się reklamować. Bezsprzecznie należy do nich dodanie w wizytówce GMF adresu strony internetowej firmy, dodanie estetycznych zdjęć, odpowiedniego opisu firmy oraz wszystkich aktualnych informacji. Jest także inna znakomita metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się na tle wielu marek, bowiem nadal mało firm ją stosuje. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić jako dodatek tradycyjnych fotografii w wizytówce na mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google to się opłaca!

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale prezentujący nasze biuro bądź nieruchomość. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i przyjrzeć się pomieszczeniom. Taki spacer możemy także odbywać na rozmaitych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie wszelkich „zakamarków” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Nadal jednak mało firm postanawia ją użyć, pomimo tego, że wirtualny spacer VR ma bardzo wiele atutów i jest skutecznym sposobem na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w naszej lokalizacji. Powinno się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, bowiem sama wyszukiwarka promuje wizytówki posiadające profesjonalne i wysokojakościowe zdjęcia czy wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość obejrzenia naszego sklepu, restauracji czy kliniki, częściej przekonają się do skorzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na wykonanie takiego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]