Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Szukasz słoików z kranikiem? Skieruj się tutaj.

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź robionych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych napojów i deserów. Ogromną popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je użyć? Gdzie przyda się słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają duże objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy napój do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słój z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on często używany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania kompotów, lemoniad, oranżad oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego atutem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]