Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Jeśli chcesz kupić baniak do wina, koniecznie wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116

Balon na wino to doskonały upominek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior do wina? Do czego można go jeszcze użyć?

Baniak na wino – wyjątkowy prezent

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nietypowy prezent dla bliskich – baniak na wino wypełniony domowej roboty alkoholem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, imienin, urodzin, jubileuszu czy zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to też znakomita ozdoba stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół balon do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników domowym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki gąsiorom do wina bez trudu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe gąsiory do wina wykonane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]