panele dachowe na rąbek, nowoczesne pokrycia dachowe

Blachy na rąbek stojący – gdzie się je stosuje?

Blachy na rąbek to coraz częściej używany typ pokrycia dachowego. Jakie cechy różnią ją od innych pokryć dachowych? Czy opłaca się je kupić? Przedstawiamy panele dachowe na rąbek stojący i możliwości ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – zalety oraz wykorzystanie

Panele dachowe na rąbek idealnie godzą ergonomiczność z atutami estetycznymi, dzięki czemu zyskują coraz większe grono zwolenników. Bardzo dobrze wyglądająca oraz mocna blacha na rąbek może być stosowana zarówno w przypadku nowych budynków, jak i nieruchomości, w których potrzebna jest wymiana paneli dachowych. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach płaskich oraz dwuspadowych, jak również tam, gdzie więźba jest złożona. Blachy na rąbek stojący są przywożone na plac budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Znamionują się nieskomplikowanym oraz jednocześnie szybkim montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe świetnie komponuje się z rozmaitymi stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem dworkowym lub minimalistycznym), a zarazem jest wytrzymałe i odporne na rdzę.

Blachy na rąbek – obniż koszty związane z budową

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe dachówki pod kątem trwałości oraz zastosowanej technologii. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy pokrytej dodatkową warstwą, która zapewnia ochronę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. woda oraz promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w kilku wariantach, co pozwala na dostosowanie jej do niecodziennej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się ponadto do obniżenia kosztów związanych z budową – zdecydowanie zmniejszają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten budulec bezpośrednio w sklepach firmowych.

Dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08