Butelki szklane i słoiki w hurcie – czy to się opłaca?

Jeśli chcesz zamówić słoiki hurt, koniecznie wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie istnieć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, iż znaczna część rynku towarów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to jednocześnie sektor, w którym rewelacyjnie radzą sobie niewielkie podmioty, o ile trafią do odbiorcy ze swoim ekologicznym, niszowym bądź smacznym wyrobem. Przeznaczone na handel pożywienie musi być zabezpieczone tak, aby produkt jak najdłużej pozostał świeży, a więc m.in. w szklane butelki i słoje. Zaletą takich opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, bo można je recyklingować.

Butelki oraz słoiki w hurcie to metoda zmniejszenia wydatków

Oczywiste jest, że oferty adresowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się wyraźnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest niedużą przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. pasztety, konfitury lub soki, będzie zużywać rocznie nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, lecz ilości zdecydowanie przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno słoików i butelek w hurcie będzie tym samym dla niego nie tylko formą optymalizacji wydatków, ponieważ zamawiając opakowania w hurtowych ilościach przeważnie można liczyć na znaczny rabat od dystrybutora, ale także oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić potrzeby firmy nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno pojemników ze szkła znacznie obniży się, jeśli zamówimy je u krajowego hurtownika butelek i słoików. Tym sposobem też otrzyma towar dużo szybciej.

Co kupimy w asortymencie dostawcy opakowań szklanych?

Hurtownicy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnego kształtu i pojemności butelki szklane (idealne do przechowywania piwa, wina lub soków) i słoiki. Transportowane są one do klienta na paletach zawierających – w zależności od objętości opakowań – po 500, 1600, a nawet 2000 sztuk wybranego pojemnika. Podmioty posiadające własne auta dostawcze mogą też odebrać zamówiony towar samodzielnie ze składu sprzedającego. Wraz z butelkami oraz słoikami w hurcie można również zamówić większą ilość innych niezbędnych elementów, jak kapsle, nakrętki lub korki pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]