CadXpert – dystrybutor skanerów 3D do profesjonalnych zastosowań

Jeśli szukasz skanerów 3D, koniecznie wejdź na cadxpert.pl.

W asortymencie firmy CadXpert znajdują się profesjonalne skanery 3D. W sklepie nabyć można sprzęt od wymienionych niżej producentów:
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D,
– Shining 3D – skanery FreeScan oraz EinScan,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla techników dentystycznych.

Shining 3D – skanery od innowacyjnego producenta

Firma Shining 3D już od ponad dekady (tj. od 2004 roku) dostarcza wysokiej klasy sprzęt do druku przestrzennego (skanery 3D, ale też drukarki 3D, oprogramowanie oraz usługi projektowania i produkcji). Shining 3D charakteryzuje się innowacyjnym podejściem, jest również pomysłodawcą licznych patentów – do 2015 roku złożyli ich łącznie paręset (m.in. na wzory i oprogramowanie). Skanery 3D tej firmy są w szerokim zakresie wykorzystywane w budownictwie, medycynie, edukacji i szeregu innych branżach przemysłu. Urządzenia Shining 3D dążą do podniesienia jakości, zwiększenia wydajności i zredukowania kosztów produkcji.

Skanery 3D DOF – 3 kolekcje urządzeń

Skanery 3D marki DOF dzielą się na trzy linie:
– Edge – to linia urządzeń, które cechują się precyzją oraz szybkością. Aż sześć dostępnych trybów skanowania umożliwia jeszcze precyzyjniejsze dostosowanie możliwości urządzenia do potrzeb użytkownika. Skanery 3D będące częścią tej kolekcji gwarantują wysoką precyzję skanów, a zarazem są funkcjonalne oraz bezproblemowe w obsłudze. Umożliwiają skan także obszarów o utrudnionym dostępie (jak przykładowo wycisku dentystycznego), w związku z tym są używane w dentystyce oraz implantologii.
– Swing – produkty z tej linii wyróżniają się kształtem (przypominają literę L), dwiema kamerami, nieskomplikowaną obsługą oraz dużą efektywnością i szybkością pomiarów. Sklep CadXpert posiada w asortymencie również skanery 3D HD – zastosowane w nich kamery o dużej rozdzielczości umożliwiają efekt w jakości HD.
– Freedom – ta linia urządzeń jest najszybsza i najprecyzyjniej działająca. Dzięki wykorzystaniu technologii Stable Scan Stage (SSS) wykorzystującej mobilną jednostkę optyczną, skan jest bardzo precyzyjny. Szybkie działanie, wygodna i prosta obsługa, stabilny pomiar danych to kolejne plusy urządzeń z kolekcji Freedom.

Skanery 3D firmy RS SCAN dla producentów obuwia i ortopedów

Ostatnia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to asortyment marki RS Scan – ortopedyczny skaner 3D Tiger. Czym charakteryzuje się ten produkt? Ponadprzeciętną prędkością pracy – skanowanie zajmuje maksymalnie 15 sekund. Użycie aż dziewięciu kamer: ośmiu w kolorze i jednej monochromatycznej gwarantuje idealne odzwierciedlenie przedmiotów oraz dokładność. Urządzenie Tiger jest adresowane głównie do producentów obuwia, rehabilitantów i ortopedów. Jego precyzja w działaniu jest wykorzystywana do skanowania butów, wkładek czy stóp.

Skanery 3D nie tylko dla gigantów przemysłu

Skan 3D oraz druk 3D bez ustanku się rozwijają, za rozwojem idzie zaś wykorzystanie coraz to bardziej innowacyjnych technik i półproduktów. To w efekcie sprawia, że skanery 3D i ich koszt stopniowo spadają. Niegdyś były to urządzenia, które kupowały wyłącznie największe korporacje, współcześnie wysokiej jakości skaner 3D to wydatek, na który może sobie pozwolić nawet niewielkie przedsiębiorstwo. W asortymencie CadXpert najprostsze modele skanerów 3D dostępne są w cenie już od 7000 złotych (np. model Shining3D Einscan SE). To niedużych gabarytów urządzenie o wadze niecałych 3 kilogramów łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, pracuje szybko, precyzyjnie, a przy tym odwzorowuje wszelkie detale.

Kupujesz skaner 3D? Zapytaj o poradę ekspertów CadXpert

Czy wygodniej nabyć profesjonalny skaner 3D w sklepie internetowym czy stacjonarnym? Za zakupami przez internet przemawia nieograniczony czas, aby poważnie przemyśleć dobór urządzenia dostosowanego do potrzeb naszej firmy, jak również sposobność zrobienia ich o każdej porze. Plusy zakupów w sklepie stacjonarnym? Skorzystanie z porady rzeczoznawców i sposobność obejrzenia sprzętu na żywo. Ale jedno z drugim można połączyć – można wybrać online wstępnie jakieś urządzenie, a w następnej kolejności umówić się (telefonicznie, przy pomocy formularza kontaktowego czy mailem) na spotkanie w showroomie CadXpert, który znajduje się w Krakowie. Skaner 3D bądź inny sprzęt do druku przestrzennego to poważna inwestycja, zatem najlepiej podjąć decyzję o jego kupnie w oparciu o merytoryczne wsparcie konsultantów CadXpert. Po zakupie CadXpert gwarantuje pełną obsługę posprzedażową, szkolenie użytkowników z posługiwania się urządzeniem, jak również serwis.

Dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]