Czym wyróżnia się lekka przyłbica ochronna Mini Shield?

Jeśli chcesz kupić maseczkę wielokrotnego użytku, kliknij tu

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na cały świat, na skroś zmieniła nasze relacje z innymi ludźmi i życie. Wytyczne dystansu społecznego nakładają nieodzowność stosowania rozmaitych środków, które mają ochraniać nas przed potencjalnym ryzykiem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do urzędu bądź banku, gdzie zazwyczaj spotykamy większe skupisko ludzi, musimy dla naszego zdrowia nosić na nosie i ustach maskę ochronną. Jak jednak postąpić, jeśli ciężko oddychamy w typowej maseczce z bawełny?

Maseczka wielorazowa w postaci mini przyłbicy

Osoby, które uważają bawełniane maseczki ochronne za niewygodne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu podczas ich używania, powinny wyposażyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona przed stycznością z patogenami tak samo jak maseczka chirurgiczna, tzn. zakrywa nos oraz usta, ale przy tym umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej kluczowymi zaletami są komfort, wytrzymałość i niewielka waga, która nie wykracza poza 10g. Ta ochronna przyłbica sporządzona jest z tworzyw, za sprawą których może być używana wiele razy. Jej transparentną przysłonę po każdym użyciu można odkazić, a samą całość można także czyścić ręcznie (trzydzieści razy) w wodzie z mydłem.

Przyłbica ochronna – dla ludzi pracujących oraz astmatyków

Przyłbicę ochronną poleca się używać każdemu, kto dba o bezpieczeństwo, ale i komfort. Osoby cierpiące na astmę, mające ukończony 60 rok życia bądź aktywnie uprawiające sport na świeżym powietrzu będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również zalecana wszystkim, którzy są zobligowani nosić maseczki ochronne podczas pełnienia pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie utrudnia ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie nawet przez kilka godzin nie drażni. Młodsi użytkownicy zapewne uznają za plus także to, iż nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w telefonach.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]