Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Znajdź etykiety na bimber.

Obyczaj dawania prezentów na przeróżne okazje znany jest od wieków i od samego jego źródła najchętniej przekazywanym i, rzecz jasna, jednakowo ochoczo przyjmowanym upominków, jest alkohol. Sporo ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na osiemnastkę, urodziny bądź ślub. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety butelki – podziękuj gościom weselnym

Na obiadach weselnych alkohole nie tylko są postawione na stołach, ale również przyjęło się, że Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu imprezy. Taki podarunek jest uważany za formę wyrażenia podziękowania za przyjazd na ślub. Lecz takie butelki z alkoholem mogą również przerodzić się w cenną pamiątkę, której znajomi i rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety na wódkę, zamieszczając na nich informację o imionach Państwa Młodych, słowa podziękowania czy dacie i miejscu wesela. Etykiety na butelki można kupić w różnorodnych kolorach oraz wzorach, wobec tego bez problemu można kupić te, które będą odpowiednie do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni nowożeńców. Naturalnie personalizowane etykiety na bimber i inne napitki wyskokowe można wykorzystać nie tylko przy okazji ślubu – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim czy imprezie imieninowej.

Udekoruj swoje alkohole kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można dekorować flaszki z domowej piwniczki. Jeżeli samodzielnie wytwarzasz nalewki, wina bądź soki, a potem dajesz je rodzinie albo znajomym przy różnorodnych okazjach, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne prostej flaszki. Na dodatek butelki można również oznaczać używając różnobarwnych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]