Garderoba miłośnika jazdy konnej – bryczesy

Potrzebujesz bryczesów? Wejdź na https://horse-trade.pl/Bryczesy-jezdzieckie

Jazda konna wymaga nie tylko godzin pracy, ogromnych pokładów cierpliwości i sporych wyrzeczeń, ale też odpowiedniej garderoby, która nie będzie krępować ruchów. Chcesz zamówić wysokiej jakości bryczesy? Obszerny wybór asortymentu znajdziesz w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Charakteryzują się brakiem ciasnych szwów tam, gdzie nogi dotykają do siodła, dzięki czemu minimalizują ryzyko otarć naskórka. Dobrze uszyte spodnie bryczesy powinny być elastyczne i ciasne, a przy tym nie ograniczać ruchów i umożliwiać wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów – bawełny z dodatkiem lycry czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym jeździec poczuje pełną swobodę.

Jak dobrać najlepsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być w pierwszej kolejności dostosowane do budowy ciała dżokeja i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Przy wybieraniu właściwych spodni jeździeckich wskazane jest sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który może być wykonany z silikonu, skóry ekologicznej bądź innych surowców zapewniających dobrą przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej pełny, obejmujący również łydki i uda, lub kolanowy. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one być wyposażone w warstwę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które dają komfort cieplny podczas jazdy. Ważne są też walory użytkowe – elastyczne zakończenia nogawek i liczne kieszenie.

Dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]