Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto i ich różnorodność

Jeśli potrzebujesz kapsułek Nescafe Dolce Gusto, koniecznie odwiedź tę stronę.

Ekspresy z systemem Nescafe Dolce Gusto na stałe wtopiły się w krajobraz naszych kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają łatwy dostęp do smacznych gatunków kawy. Smakosze tego napoju z czasem uznali, iż nie chcą się ograniczać tylko do oferty jednego producenta, więc na rynku szybko powstał powstał popyt na kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka marek, które zaczęły pomału podbijać serca pasjonatów kawy.

Czy można kupić zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto pochodzą z rozmaitych europejskich krajów, w tym również z Polski. W rzeczy samej, kiedy myślimy o wybornej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której serwowane jest mocne espresso. Nie dziwi zatem, że najszerszy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, jak również kawy skomponowane tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy delikatną i łagodną Cremosę, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, mocną i wyrazistą Ristretto oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował także własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), połączenie kawy i czekolady (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Drudzy europejscy producenci kapsułek do ekspresów w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który oferuje smakowitą czekoladę na gorąco oraz hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia nie licząc czekolady, produkuje też aromatyczną czarną kawę Intenso o mocnym smaku, jak również dwie jej dwie jej odmiany z domieszką mleka – Cortado, z którego można przygotować kawę o pojemności 40 ml, i Con Leche – napój o pojemności 120 ml.

Ceny zamienników kapsułek Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Nescafe Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich koszt w sklepach online jest najczęściej o kilkanaście procent niższy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości kawą już za nieco ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na polskim rynku ekspresów działających na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich użycie nie wpłynie niekorzystnie na nasz sprzęt, zapytajmy o to sprzedawcę ewentualnie poszukajmy na stronie sklepu wykazu ekspresów zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]