Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Jeśli potrzebujesz kontenerów na odpady, koniecznie sprawdź ekombud.pl

Kontenery na gruz mają istotną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie typy kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontenery stalowe – wybierz najwyższą jakość

w naszym kraju wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z dużej ilości typów pojemników na odpady. Są kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe, pojemniki z plandeką, muldy symetryczne i asymetryczne oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na budowach nierzadko wykorzystywane są również kontenery do przewozu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można szybko opróżnić.

Dane adresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]