Lavazza A Modo Mio – czy można kupić zamienniki tych kapsułek?

Sprawdź, gdzie nabyć kapsułki Lavazza A Modo Mio.

Firm wytwarzających kawę jest nieprzebrana ilość, jednak Lavazza ciągle znajduje się na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Nieliczne osoby wiedzą, iż początek firmy Lavazza sięga końca XIX stulecia w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20$ kupił nieduży sklep, gdzie mielono ziarna kawowca i sporządzano ich niepowtarzalne mieszanki. Zdobyły one błyskawicznie serca mieszkańców miasta. Wiek później marka Lavazza nadal zachwyca smakiem swoich kaw, wytyczając standardy także w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek A Modo Mio – wysoka jakość i ciekawy aromat

Ekspresy na kawę w kapsułkach z serii Lavazza A Modo Mio są aktualnie jednymi z najczęściej kupowanych. Wykorzystywane są one zarówno w prywatnych kuchniach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą przygotowanie pysznej, pachnącej kawy trwa wręcz kilkanaście sekund. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek ograniczać się wyłącznie do kapsułek sprzedawanych przez tę markę. Dziś w sprzedaży znaleźć można niemało zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Nieraz są one tańsze, ale nadal charakteryzuje je bardzo dobra jakość.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – kawy smakowe i nie tylko

Mnóstwo zamienników kapsułek A Modo Mio odkryjemy w ofercie Italian Coffee, marki która też pochodzi z Włoch i zajmuje się dystrybucją kapsułek z kawą do licznych modnych ekspresów tego typu. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące połączeniem robusty z arabiką (Cremoso Invidia lub Padova Cremoso), niesamowitą kompozycją samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jak i napoje o smaku czekolady (Mokaccino), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) czy kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Dane adresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]