delikatesy online kraków

Nie masz czasu na zakupy? Kupuj w delikatesach online

Trudno jest uciec od potrzeby robienia zakupów spożywczych. Można wytrwać bez licznych produktów, jednak bez świeżych warzyw i owoców jest raczej ciężko. Niestety często sytuacja życiowa czy zawodowa powoduje, iż coś tak odprężającego jak sprawunki, może być czynnością kłopotliwą. W takim przypadku znacznym udogodnieniem jest sposobność wykonania zakupów spożywczych online.

Zakupy spożywcze online – usługa potrzebna w licznych sytuacjach

Wszechobecność internetu przyspieszyła w ostatnich kilkunastu latach rozkwit sprzedaży online w Polsce. W związku z stale zmieniającym się rynkiem oraz potrzebami konsumentów, sporo firm korzystających dotąd tylko z tradycyjnych kanałów sprzedaży, udostępniło swoją ofertę przez internet. W tę stronę skierowała się także branża spożywcza, która zwykle nieczęsto umożliwiała zakupy z dostawą do kupującego. Dzisiaj z delikatesów online korzysta wiele przeróżnych grup odbiorców. To przykładowo rodzice niemowląt, pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, który nie daje im możliwości zrobienia zakupów w porach umożliwiających zakupienie w markecie świeżych produktów, osoby zajmujące się opieką chorych członków rodziny, jak również osoby starsze, dla których częste wizyty nawet w pobliskim markecie są dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, że z zakupów spożywczych przez internet korzysta się też dla czystej wygody – to znaczna oszczędność czasu, który można poświęcić na sport lub spotkania ze znajomymi.

Delikatesy online – produkty od wypróbowanych polskich producentów

Korzystając z zakupów spożywcze przez internet w krakowskim e-sklepie Skowronek mamy dostęp do szerokiej bazy zawsze świeżych produktów, nie tylko owoców i warzyw, ale też ryb, mięs oraz wędlin dostarczanych tylko przez rzetelnych i wypróbowanych polskich producentów. Co więcej sklep oferuje aromatyczne, tradycyjne pieczywo pochodzące z piekarni legendarnej nie tylko w dzielnicy Kazimierz. Zakupy zamówione w delikatesach online Skowronek są dostarczane pod wskazany adres w ciągu 2 dni, a za zakupy powyżej określonej sumy oferowana jest gratisowa dostawa. Za zakupy można zapłacić kartą płatniczą w chwili odbioru.

Dane adresowe:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]