Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Chcesz kupić części zamienne Renault? Sprawdź france-car.com.pl

Auta Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy cenią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono prawie 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często się psują?

Kupiłeś wymarzony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli owego producent są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach www. Można w nich odnaleźć elementy nadwozia, silnika, podwozia i układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji użytkowników wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu skarżą się właściciele Clio. Analogiczne kłopoty mają osoby, które kupiły Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z samochodu tej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły.

Dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]