Sklep z winem online – krakowska Winnica i jej oferta

Winnica online - wszystko, czego potrzebujecie, znajdziesz w tym miejscu.

Wino to popularny kompan romantycznych kolacji, rodzinnych imprez okolicznościowych i ważnych wydarzeń. Rozróżnia się tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je produkuje, a paleta aromatów, smaków i rozpiętość cen między poszczególnymi gatunkami oraz rocznikami jest bodajże największa pośród wszystkich alkoholi.

Szukasz wina o unikalnym smaku? Korzystaj ze sklepu z winem!

Kupując wino dla własnej przyjemności bądź organizując dużą uroczystość najczęściej sięgamy po trunki oferowane w osiedlowym markecie. Dostaniemy tam popularne wina w rozsądnej cenie, aczkolwiek z rzadka znajdziemy tam trunków o oryginalnym aromacie. Prócz tego często przy zakupie jesteśmy zmuszeni opierać się tylko o informacje na etykiecie, gdyż personel sklepu na ogół nie dysponuje stosowną wiedzą, by doradzić w wyborze właściwej butelki. Osoby, którym zależy na optymalnym wyborze wina pod planowany posiłek albo które szukają nowych, interesujących aromatów wina, powinni więc zaufać pasji i doświadczeniu pracowników sklepów zajmujących się głównie sprzedażą wina.

Krakowski sklep Winnica – wino, miody pitne i kraftowe czekolady

Specjalistyczny sklep Winnica w Krakowie oferuje nie tylko pieczołowicie wyselekcjonowane wino z całego świata (np. z Niemiec czy z Włoch, ale też miody pitne, cydry i nalewki oraz ręcznie wytwarzane tabliczki czekolady. W ofercie sklepu dostępne są także 10-litrowe wina Bag in Box, które doskonale nadają się na spotkania z pokaźną liczbą uczestników i których plusem jest bardzo rozsądny stosunek jego kosztu do jakości i objętości trunku. Sklep Winnica sam importuje wina, zatem dostępne są tu alkohole rzadko spotykane na polskim rynku. Winnica prowadzi również degustacje i szkolenia, a na szczególne zamówienie wyszukuje i ściąga do kraju idealne na prezent wina rocznikowe. Na stronie sklepu można kupić wino online, jak również skorzystać z niecodziennej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, polegającej na przesłaniu solenizantowi prezentu z winem.

Dane adresowe:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]