Silniki elektryczne prądu stałego i motoreduktory – gdzie je zamówić?

Jesteś zainteresowany ofertą dystrybutora silników elektrycznych? Skieruj się na ultrarobotics.pl, żeby dowiedzieć się więcej.

Coraz szersze użycie robotyki w różnych sferach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, narzuca sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od renomowanych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – dostawca silników elektrycznych

Istniejąca od ponad dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, silników prądu stałego, a także motoreduktorów (AC, DC i BLDC) produkowanych z wysokiej klasy materiałów przez renomowanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się wyjątkową żywotnością i solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy są stosowane między innymi w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy sprzętu medycznego, a przez wzgląd na możliwość ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich także w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącej z kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które cechują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD świetnie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 °C, jak również przy narażeniu na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne.

Firma Ultra Robotics dostarcza także produkty Bodine Electric Company, Positec, Sesame Motor Corp i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]