Skrzynka telekomunikacyjna – najważniejsze informacje

Sprawdź, gdzie zamówić skrzynkę telekomunikacyjną.

Skrzynki telekomunikacyjne muszą spełniać wiele oczekiwań i być wyjątkowo funkcjonalne. U dystrybutorów znajdziemy wiele ich typów, których struktura musi być przygotowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – zewnętrzne i wewnętrzne

Skrzynka telekomunikacyjna musi być wyprodukowana z wytrzymałego metalu i dodatkowo przepuszczać sygnały Wi-Fi. U dystrybutorów wyróżniamy kilka najważniejszych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Najczęściej spotykany model to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na powietrzu, która musi wytrzymać ingerencje zwierząt, jak również niekorzystne warunki pogodowe. Inna ważna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której znajdują się istotne przewody – takie jak skrętki koncentryczne oraz główne przyłącza urządzeń – modemy TVK, wejścia optyczne. Poszczególne urządzenia można zamontować na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – specjalne komory

Ważnym elementem jest też ochrona przed dostępem osób trzecich do wnętrza szafki. W tym celu służą specjalistyczne zasuwy. To ważne także w domu, w którym przebywają małe dzieci. Pamiętajmy też o zachowaniu porządku wewnątrz szafki – do tego celu służą specjalne komory. Na rynku znajdziemy wiele modeli szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dostosujemy je do naszego mieszkania.

Dane adresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]