Komu powierzyć utrzymanie strony na WordPressie?

Więcej o aktualizacji WordPressa - skieruj się tu.

WordPress, opracowany głównie jako oprogramowanie blogowe, ekspresowo stał się nadzwyczaj rozpowszechnionym systemem zarządzania treścią. Ponieważ jest szybki oraz łatwo można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, wykorzystuje się go dzisiaj do tworzenia wymyślnych stron firmowych i sklepów e-commerce. Aczkolwiek ten CMS może być powodem niemiłych sytuacji, z tej przyczyny ważną i potrzebną usługą staje się opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Opieka techniczna WordPress – nie zaniedbuj cyklicznego wdrażania kolejnych edycji CMS-a

Podstawą bezpieczeństwa strony www jest niewątpliwie zaktualizowanie jej do najnowszej wersji CMS-a. Nierzadko jednakże przedsiębiorstwa po postawieniu strony zaniedbują okresową instalację nowych edycji CMS-a czy aktualizacji stosowanych wtyczek, przez co narażają witrynę na ataki cyberprzestępców czy infekcję przez wirusy. Poza tym, mimo że WordPress jest bardzo prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować nieoczekiwanymi problemami z prawidłowym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Dlatego konieczne jest, żeby działanie to przeprowadzał zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału informatycznego, rekomenduje się zlecić opiekę techniczną nad stroną www rzeczoznawcy.

Do kogo kierowana jest oferta aktualizowania WordPressa?

Oferta opieki nad stroną www to usługa adresowana przede wszystkim do klientów biznesowych, tak większych jak i mniejszych podmiotów, którym zależy na skutecznym i nieprzerwanym funkcjonowaniu ich strony oraz ochronie jej baz danych i zasobów. Oferta ta pomocna jest również freelancerom i blogerom prowadzącym prywatne strony www. W bazowym pakiecie oferty znajduje się wykonanie aktualizacji WordPressa, wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych oraz usuwanie skutków działania malware. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są też przeróżnego typu monitoringi (m.in. zmian wtyczek, zmian treści oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]