Pozycjonowanie stron w Krakowie – zdobądź widoczność

Pozycjonowanie Krakow - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Wszechobecność internetu oraz prostota użycia go do wyszukania potrzebnych produktów i usług spowodowała, iż każda firma pragnie aktualnie być zauważalną w sieci. Rzecz jasna, samo założenie strony firmowej nie zagwarantuje, że klienci do nas trafią – najważniejsza jest bowiem obecność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele małych firm, świadczących usługi wyłącznie na niewielkim obszarze czy też nawet w jednym mieście, np. w Krakowie albo w Warszawie, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne to okazja dla małych firm

Internauci szukając w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych albo usług korzystają z reguły z fraz lokalnych, to znaczy zawierających nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “sklep odzieżowy kraków”, “malarz kraków” albo “ciastkarnia kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla małych firm na zademonstrowanie swoich usług docelowym odbiorcom, zamieszkującym na konkretnym obszarze. Usługa pozycjonowania dla firm lokalnych posiada wszelkie cechy standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, iż działania SEO skierowane są na zwiększenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, np. przez założenie oraz optymalizację wizytówki GMF, przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu czy pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się tworzeniem stron internetowych i optymalizacja, pozycjonowaniem od ponad dekady. Przez te lata świetnie rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron i w ten sposób trafić do nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony, a także rozbudowę contentu. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może monitorować cyklicznie efekty pozycjonowania.

Dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]