Tworzenie sklepów internetowych – kilka słów o sklepie WooCommerce

Najlepsza oferta tworzenia sklepu WooCommerce znajduje się w tym miejscu

Planujesz otworzyć sklep internetowy? Jeśli masz już stronę na WordPress, jak również jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną www i zaczynasz od podstaw, sklep WooCommerce jest trafnym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – zalety tej wtyczki

Ze względu na to, jak ogromnym powodzeniem mogą pochwalić się witryny tworzone z zastosowaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, że szybko pojawiła się wtyczka umożliwiająca na postawienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo tak nazywa się ta wtyczka, ma mnóstwo atutów. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się bez trudu spersonalizować z wykorzystaniem płatnych lub bezpłatnych motywów, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod przeróżne wyszukiwarki, co powoduje, iż łatwiej jest uzyskać wyższe pozycje w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć szerszemu kręgowi klientów. Za sprawą instalacji dedykowanych wtyczek zwiększa się także elastyczność sklepu. Bez trudności można w nim założyć bramki płatności i umożliwić użytkownikom zlecenie przelewów za towary m.in. przez Transferuj.pl albo PayU.pl. WooCommerce umożliwia także analizę sprzedaży (generowanie różnego typu statystyk) i integrację z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – ekspert zadba o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepów WooCommerce rekomendujemy powierzyć ekspertom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale też zatroszczą się o poprawną semantykę kodu sklepu, instalację tylko niezbędnych, sprawdzonych wtyczek oraz jego ochronę przed atakami cyberprzestępców. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci utworzą również blog, na którym łatwo można przekazywać klientom informacje o promocjach oraz nowościach albo publikować poradniki i recenzje sprzedawanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]