Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Projekty budowlane Kraków. Wejdź na joannaklusak.com, aby skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Biuro projektowe świadczy szeroki wachlarz usług – spełnia marzenia osób, które pragną zamieszkać w komfortowym i funkcjonalnym domku jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji. Architekt wykonuje kompleksowy projekt obiektu, a w następnej kolejności czynnie monitoruje rozwój robót, projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje renowację domu lub występuje z propozycją aranżacji już gotowych mieszkań.

W czym wesprze Cię profesjonalne biuro projektowe?

Interesują Cię ciekawe, innowacyjne projekty budowlane? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się na tle innych domków w mieście? Potrzebujesz konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie ergonomiczny, a zarazem po prostu wygodny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Pośród projektów dostępne są zarówno te zgodne z obecnymi trendami w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektowe – co zaprojektowaliśmy

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i domków jednorodzinnych i wnętrz mieszkań. Przykładowe realizacje to m.in. żłobki, obiekty rekreacyjne, kawiarnie i apartamenty na wynajem. Organizacja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do specyfiki projektowanego budynku, a także indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektowe może również zaplanować funkcjonalne i pojemne garderoby, które umożliwią maksymalne wykorzystanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]