Bufet kawowy i catering dla firm – zadbaj o każdy aspekt szkolenia

Catering dla firm - skieruj się tutaj po dalsze informacje o tej usłudze.

Spotkanie biznesowe, konferencja lub warsztaty – każda większa firma prawdopodobnie w końcu stanie przed nieodzownością zaplanowania wydarzenia tego rodzaju. Wiąże się to z różnymi zadaniami, które na ogół nie są w zakresie czynności wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak np. przygotowanie posiłków i napojów dla jego uczestników. Jeśli na organizowanym wydarzeniu ma pojawić się mnóstwo osób, wypada zamówić usługę cateringu biurowego.

Poczęstunek bez ryzyka ubrudzenia ubrania – o cateringu biurowym

Konferencje i kursy biznesowe to wydarzenia, które przeciętnie trwają po 5-6 godzin, częstokroć nawet przez parę następujących po sobie dni. Ich partycypanci odbierają ścisły program prelekcji, pomiędzy którymi wyznaczone są maksymalnie trzy niezbyt długie przerwy, w trakcie których trudno jest spożyć sycący posiłek w pobliskiej jadłodajni. Z tej przyczyny konieczne jest zapewnienie gościom małych przekąsek oraz napojów, które mogą szybko skonsumować podczas przerwy, a o ile organizator zezwoli, również zanieść na salę prelekcji. Podmioty oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można skonsumować bez obaw o zabrudzenie odzieży czy rąk. Oferta cateringu biurowego obejmuje także dostarczenie urządzeń do przyrządzania ciepłych napojów.

Przerwy kawowe – istotny element kursów biznesowych

Przerwa kawowa jest niezwykle potrzebna, daje wszak uczestnikom chwilę odpoczynku po wielu godzinach wytężonej koncentracji. Dodatkowo jest to także szansa nawiązania kontaktu z innymi gośćmi oraz przeanalizowania w bardziej hermetycznej grupie problemów roztrząsanych na kursie. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który widuje się w pomieszczeniach socjalnych firm, nie ma szans sprostać perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście prestiżowych sympozjów lub płatnych warsztatów nie mogą wszak pić z papierowych kubków, spożywając kupione po drodze w piekarni bądź własnoręcznie przyszykowane kanapki. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc prestiż wydarzenia i w tym samym czasie pokaże, iż jego organizator zadbał także o wygodę uczestników.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]