Catering na imprezy – profesjonalni kelnerzy i kucharze

Chcesz poznać więcej szczegółów o cateringu na imprezę? Skieruj się na lastrada.pl.

Sezon wakacyjny obfituje w bardzo modne w ostatnim czasie pikniki firmowe oraz imprezy w plenerze, ale w rzeczywistości co rusz w rozmaitych miejscowościach kraju prowadzone są konferencje, bankiety czy benefisy. Takie imprezy potrzebują odpowiedniej oprawy, której obowiązkowym elementem jest profesjonalnie przyszykowany i podany catering. Idealnym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Catering imprezowy – postaw na profesjonalizm

Wybrałeś już punkt, gdzie urządzisz piknik albo zabukowałeś salę bankietową? To wspaniale!! Teraz warto postarać się o to, by zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia smakowitych przekąsek, napojów oraz ciepłych potraw. Weź pod uwagę, że w czasie istotnych wydarzeń nie godzi się ustawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu sali i być przekonanym, że goście obsłużą się sami. Ważna jest jakość oprawy – przemyślany układ stołów, stylowe dekoracje, jak również poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia z pewnością będą także pod wrażeniem, jeśli posiłki będą podawać im profesjonalni kelnerzy, a potrawy będą ułożone na talerzu niczym w uznanych restauracjach.

Czy warto korzystać z oferty cateringu na imprezę?

Atutem zamówienia oferty cateringu imprezowego jest bez wątpienia to, że zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przygotuje pyszne menu, ale też gruntownie zatroszczy się o całą jego otoczkę. Napoje i potrawy będą przywiezione w wyznaczone miejsce, ekipa firmy cateringowej rozłoży i udekoruje stoły, a potem doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać uczestników w trakcie bankietu. Na życzenie kontrahenta, o ile umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą umilić czas uczestnikom popisem live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju sposobnością, aby doświadczyć z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Warto zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od lat i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju eventów, zarówno tych niewielkich, jak i takich na setki uczestników. Podczas ustalania szczegółów oferty podpowie ona, jakie zakąski, dania i napoje idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]