Catering na wesela – powierz go zespołowi doświadczonych szefów kuchni i kelnerów

Skieruj się w to miejsce i dowiedz się, kto oferuje organizację wesel w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, które są z reguły istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak chrzciny, komunie lub śluby, od dawna przestały być urządzane w mieszkaniach zaledwie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Współcześnie są to wydarzenia, w których uczestniczy nieraz blisko stu gości. Jasne jest zatem to, że jedna osoba nie będzie w stanie w pojedynkę zaplanować jadłospisu, a później przygotować i dostarczyć potrawy uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy zabawa ma trwać wiele godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też pojawiło się wysokie zapotrzebowanie na catering weselny.

Czemu opłaca się zamówić catering weselny?

Organizowanie przyjęcia weselnego to wielki stres, wywołany dziesiątkami godzin straconych na układanie listy gości, wysyłanie zaproszeń, dobór wystroju sali czy szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też konieczność dostarczenia stosownej ilości zakąsek oraz napojów podawanych podczas zabawy, a co istotne – przygotowanie ciepłych dań, które oczarują zaproszonych gości i zgromadzą ich wszystkich przy stole. Główny posiłek na przyjęciu weselnym musi mieć należytą oprawę. Zaproszeni bowiem liczą na to, że stoły będą prawidłowo nakryte i cudownie ozdobione, dania będą pyszne i atrakcyjnie ułożone na talerzach, a także że kelnerzy na czas będzie donosić biesiadnikom kolejne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych managerów, kelnerów i kucharzy, wprawionych w obsłudze przyjęć zarówno w plenerze, jak i tych urządzanych w domach weselnych.

Catering na wesele – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej kieruje się własnymi regułami, zarówno w przedmiocie atrakcji dla zaproszonych, jak i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe zazwyczaj posiadają przygotowaną wstępnie listę proponowanych dań głównych, przekąsek oraz napojów dopasowanych do konwencji wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy albo zdobyć tę informację kontaktując się z jej pracownikiem. Klient może więc sam przygotować kartę dań z zaproponowanych dań. Należy jednak zaznaczyć, że firmy oferujące usługę cateringu weselnego są również otwarte na nowe pomysły i często na życzenie klienta decydują się na przyrządzenie indywidualnych kompozycji potraw.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]