Chrzciny, piknik firmowy czy konferencja – obsługę zostaw firmie cateringowej

Skorzystaj z doświadczenia specjalistów z firm cateringowych w Krakowie.

Gdy organizujesz ważne wydarzenie prywatne lub biznesowe, na które spraszasz dużą liczbę gości, na ogół nie będziesz mógł na własną rękę zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się zorganizować kupując soki i szybkie przekąski w najbliższym sklepie – duże imprezy najczęściej wymagają odpowiedniej oprawy też w kwestii posiłków. Wszak nie godzi się stawiać na stołach gości najzwyklejszych herbatników i wody mineralnej. W takich sytuacjach idealnym wyjściem jest zamówienie usługi cateringu.

Warianty usług cateringu

Firmy oferujące usługi cateringu najczęściej świadczą kilka jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji komunii, chrzcin czy ślubów, catering dla firm oraz catering świąteczny, innymi słowy przygotowanie dań na Wigilię. Oferty te są starannie dobrane do potrzeb konkretnych eventów, dlatego zauważalnie różnią sięmiędzy sobą m.in ceną oraz spektrum dań oferowanych w ramach usługi. Postanawiając o wynajęciu firmy cateringowej powinno się pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą przejrzyście przedstawić swoje oczekiwania, ale przy tym być także otwartym na jego pomysły. W końcu dla caterera pomoc w organizacji imprez rozmaitego rodzaju to chleb powszedni, zatem doświadczenie nabyte w tym obszarze sprawia, iż może on podsunąć rozwiązania, które trafią w gust większości naszych gości.

Catering – potrawy przygotowane przez profesjonalnych kucharzy

Przyrządzanie potraw nawet dla skromnej ilości gości bywa olbrzymim problemem, szczególnie wtedy, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to samemu. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na organizację pozostałych ważnych aspektów eventu. Jest to również możliwość uraczenia uczestników pysznymi potrawami przygotowanymi przez doświadczonych kucharzy. Wypada przy tym zaakcentować, iż ważną cechą potraw, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko porywający smak, ale również ich wygląd na talerzu. Prócz tego firmy, które podejmują się obsługi dużych eventów posiadają także własny zespół zawodowych kelnerów.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]