lokal na 18 urodziny kraków

Gdzie zorganizować zabawę na 18 urodziny – w lokalu czy w domu?

Często z okazji imienin, urodzin czy różnych rocznic nie urządzamy żadnych zabaw z rodziną oraz znajomymi, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Lecz są takie „kamienie milowe” życia, których stosowne obchodzenie jest w zasadzie obligatoryjne, a pierwszym z nich jest bez wątpienia ukończenie 18 roku życia, innymi słowy – “osiemnastka”.

Szukasz lokal na osiemnaste urodziny – wybierz taki z przestronną salą taneczną

Wraz z ukończeniem osiemnastu lat następuje mnóstwo zmian w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem głosować w wyborach powszechnych, pić i kupować alkohol, zaczyna rozliczać się z fiskusem czy pełnić funkcje w organach państwowych i publicznych. Ale zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla nastolatków najistotniejsza jest sposobność zorganizowania jedynej w swoim rodzaju imprezy z kolegami. Można po raz kolejny wyprawić “domówkę”, lecz czy zabawa w mieszkaniu będzie się jakoś wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Naturalnie, że nie będzie. Stąd lepszą drogą jest wynajęcie sali na 18 urodziny. Na ogół kilku przyjaciół decyduje się zorganizować razem imprezę urodzinową, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnego lokalu, ale w tym samym czasie umożliwia zredukować jednostkowe koszty. Poszukując miejsca na imprezę urodzinową skup się na salach oferujących dużą przestrzeń taneczną (ciężko wszak jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), jak również na salach, które kooperują z doświadczoną firmą cateringową, która przygotuje smaczne dania imprezowe. Pragniesz się bawić w plenerze? Wyszukaj salę urodzinową z dostępem do ogrodu – w gorące dni można rozstawić w nim przestronny namiot i wyprawić grill.

O co jeszcze należy zadbać organizując osiemnaste urodziny?

Nie da się ukryć osiemnastka to zabawa, na której młodzi dorośli piją napoje wyskokowe. Radzimy z tej przyczyny obowiązkowo zatroszczyć się o to, by osoby poniżej 18 roku życia, a takich może nie brakować wśród obecnych, nie miały dostępu do napojów z alkoholem.

Szałowy wygląd sali również jest ogromnie ważny, aby zaproszeni w pełni wczuli się w atmosferę zabawy. Polecamy więc wybrać salę na urodziny, która zadba o przystrojenie przestrzeni zgodnie z sugestii solenizanta, a także optymalnie rozlokuje stoły z napojami i posiłkami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na zabawie urodzinowej bardzo dobrze sprawdzi się menu typu finger food, składające się z niedużych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo skonsumować bez potrzeby siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dostroi kartę dań zarówno do charakteru imprezy, jak i do preferencji oraz zasobności portfela klienta.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]