Jakie projekty stworzy architekt?

Skorzystaj z umiejętności architekta Kraków na https://joannaklusak.com.

Budowa domu to niewątpliwie najistotniejsza rzecz w życiu każdego z nas. Warto zatem starannie to zaplanować i pamiętać o usługach fachowców. Największy wpływ na to, jakie rezultaty przyniosą nasze działania, wywrze z pewnością projekt budynku. Mamy szansę wprawdzie wybrać gotowy projekt, ale chcąc zyskać gwarancję, iż budynek będzie taki jak nam chodziło, należy skorzystać z usług architekta. Z uwagi na fakt, że wielu czytelników nie wie, czym naprawdę się zajmuje, powinniśmy napisać o tym kilka słów.

O czym pamiętać przed spotkaniem z architektem?

To, czy projekt spełni nasze potrzeby, zależy przede wszystkim od wyników spotkania z architektem. Przygotowując się do architekta musimy wiedzieć, jakich cech oczekujemy po budowanym domu oraz potrafić przekazać mu to. Warto również zaznajomić się z najistotniejszymi przepisami na temat budowy domu – przez to łatwiej się dogadamy z architektem. Nie powinniśmy rzecz jasna się denerwować, ponieważ w przypadku wątpliwości mamy prawo poprosić go o pomoc.

Co będzie obowiązkiem architekta?

Najpierw architekt stworzy projekt budowlany. To ten dokument zostanie wzięty pod uwagę przez urzędy przed daniem nam pozwolenia na rozpoczęcie inwestycji. Powinny znaleźć się w nim rozwiązania, na których oprze się planowana budowa. Projekt wykonawczy posłuży zaś do znalezienia firmy budowlanej oraz będzie niezbędny do odbioru inwestycji. Treść tych dokumentów ustalają właściwe przepisy.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]