Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Tani parking lotnisko Balice. Zdobądź więcej wiadomości.

Największe atuty lotów samolotem, które spowodowały, że tego rodzaju wyprawy zyskały duże uznanie, to możliwość przybycia nawet w bardzo oddalone zakątki naszego globu, szybkość oraz komfort. Podróż, której częścią jest lot samolotem, łączy się aczkolwiek z drobnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie konieczność dostania się do portu lotniczego – a masa podróżnych w tym celu musi wszak przebyć dziesiątki kilometrów. Tak długą drogę najłatwiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne problemy połączone z dotarciem na lotnisko prywatnym autem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Utwardzony parking w Balicach – leć spokojnie, twój pojazd jest bezpieczny

Podróżujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą śmiało rozplanować swoją podróż tak, żeby do lotniska dojechać swoim autem. W Balicach mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. W tym czasie nie muszą rzecz jasna zamartwiać się o swoje auto, bo parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa naszych czterech kółek pilnować będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość rezerwacji przez internet, wobec tego nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie na odstawienie auta. Teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest niezwykle przydatne podczas opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego załogi

Jeśli wybierzemy skorzystanie z usług oferowanych przez parking strzeżony w pobliżu portu lotniczego możemy liczyć też na liczne udogodnienia, dzięki którym podróż przebiegnie bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest z całą pewnością sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Dodatkowo kierowcy mogą uzyskać wsparcie zespołu parkingu w nagłych przypadkach, takich jak spadek ciśnienia w oponach lub rozładowanie akumulatora.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]