Parking przy lotnisku – bezpieczny postój na czas wakacji

Na https://pandaparking.pl dowiecie się wszystkiego o parkingu Kraków Balice.

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego auta, pojawi się pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Zostaw samochód pod opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w podkrakowskich Balicach, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy pozostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane tam auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]