Parking w Balicach – dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz wygodnie dojechać na lotnisko, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje monitorowany parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – transfer bezpośrednio do hali odlotów

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach Krakowa, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najbardziej komfortowy jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z komunikacji miejskiej i nosić ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zadbać o jego ochronę przed intruzami? Rozwiązaniem jest parking strzeżony znajdujący się blisko portu lotniczego – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a transfer bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które pokonują trasę w ciągu kilku minut. Warto podkreślić, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking w Balicach – utwardzona nawierzchnia

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest oświetlone i dozorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zaparkować na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa bezprzewodowy internet, a także skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po 2-tygodniowych wakacjach za granicą Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice posiada specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Postój można opłacić gotówką przy kasie lub przelewem internetowym.