Profesjonalna opieka nad grobami

Zleć opiekę nad grobami Kraków na www.pong-malopolska.pl.

Wygląd pomników zmarłych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze niestety znajdujemy chwilę, by się nimi zająć – nawet, kiedy nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Prawdziwe trudności stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to na szczęście, że miejsca spoczynku są skazane na to, by pozostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm łatwo spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują także inne usługi, czyli montaż ławek lub pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia liter.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Ceny, które będziemy musieli zapłacić osobom opiekującym się nagrobkami naszych krewnych są bardzo różne. Zależne są zwłaszcza od zakresu pomocy – gdy decydujemy się na tylko pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 zł. Gdy jednak zależy nam, by firma sprzątała grób regularnie, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu czterystu złotych co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że stawki zależne są także od rozmiarów grobów, a najdroższe okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]