Projekty wnętrz mieszkań – kto je wykona?

Chcesz dowiedzieć się, kto sporządza projekty mieszkań Kraków? Koniecznie skieruj się tu.

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których przebywamy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Należy zatem zatroszczyć się o to, aby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je doskonale, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To szczególnie ważne, bowiem optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są zwykle trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Aby jego pomysły zostały urzeczywistnione, zwykle nieodzowny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt zapewnia również wsparcie przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]