Przyjęcia okolicznościowe – zadbaj o ich właściwą oprawę

Szukasz aktualnej oferty przyjęć okolicznościowych w Krakowie? Dobrze trafiłeś! Wejdź na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Kiedy ktoś mówi o planowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Tymczasem ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem przyjeżdża dziesiątki bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to również komunie święte, przyjęcia z okazji ukończenia pełnoletności czy chrzciny. Kiedy lista gości jest bardzo długa, zazwyczaj nie damy rady zorganizować przyjęcia i przyrządzać przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wtedy pozostaje nam zabukować odpowiednią salę.

Na co zwrócić uwagę dobierając lokal na organizację przyjęcia okolicznościowego?

Każdy typ imprezy wiąże się z innymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak m.in. imieniny bądź osiemnastka, w której uczestniczyć będą głównie dorośli, gościom należy zagwarantować nie tylko miejsce, gdzie skonsumują bez pośpiechu posiłek, ale i salę na tańce. Z kolei imprezy, w których sporą część gości mogą najmłodsi, jak komunie czy chrzciny, warto zorganizować w lokalu, który prócz użyczenia sali wewnątrz budynku oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie znudzą się tak szybko przyjęciem i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Przekąski podawane gościom też powinno się dobrać do okazji. Organizując takie wydarzenie zaleca się zatem sięgnąć po ofertę firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o dobre dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Organizacja przyjęć w Małopolsce

Wynajęcie lokalu na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużym mieście, nie jest wielką trudne, ale niewiele ofert może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dekad w nieomal dworskim stylu odbywają się tu przyjęcia komunijne, chrzciny i – oczywiście – wesela, które wszyscy zaproszeni zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną bądź kilka sal, w których bez trudu można ugościć nawet do 130 osób. Natomiast jeżeli impreza zostanie zorganizowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści nawet ponad 300 gości. Co najważniejsze, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa zapewnia kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozłożenia i ozdobienia stolików, przez dostarczenia menu, aż po doświadczoną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]