Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Zamów serwis okien Warszawa na http://bit.ly/2NYa7CY.

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Czemu warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są podatne na różnego rodzaju wykrzywienia i zniszczenia. Na stan uszczelek oraz okien źle oddziałują również czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się wezwać serwisanta. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien może także wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zmniejszyć utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec może także zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]