Wylatujesz na długo? Zostaw samochód na parkingu długoterminowym

Co trzeba wiedzieć o lotnisko Kraków parking długoterminowy?

Jedziesz na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Sprawdź, czy pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Parking w pobliżu portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Naszym kraju. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez całą dobęparkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa pozostawionych pojazdów pilnują kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co zapewnia, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie dla pasażerów ze znaczną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich walizek w autobusie miejskim czy pociągu.

Parking długoterminowy – czy opłaca się korzystać z jego oferty?

Ogromnym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są rozsądne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1 kilometr od portu lotniczego. Panda Parking oferuje także bezpłatny transfer pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna online bądź telefonicznie – błyskawicznie i bez problemów, a anulowanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można zrealizować gotówką (w PLN i €) albo przelewem. Dodatkowym atutem jest także bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]