meble rzemieślnicze, meble nowoczesne

Designerskie meble – jakość i wykończenie na najwyższym poziomie

Nasze mieszkania i to jak je aranżujemy, może dużo zakomunikować o naszym poczuciu estetyki, charakterze oraz o tym, jak rozumiemy wygodę. Wielu osób już nie zadowala propozycja popularnych sieci sklepów meblarskich, gdzie można się zaopatrzyć w standaryzowane meble, produkowane w dziesiątkach tysięcy sztuk, jednakowe dla polskich klientów, jak i tych z pozostałych krajów Europy. W związku z tym poszukujemy mebli, które nie tylko będą okazywać naszą osobowość, ale także będą w pełni funkcjonalne. Taka jest oferta polskiej marki Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – nagradzane polskie meble personalizowane

Firma Swallow’s Tail Furniture obecna jest na rynku od blisko dekady i jej trzonem dwoje wrocławskich projektantów z ponad dwudziestoletnim praktyką zawodową. Aczkolwiek wyjątkowe meble wytwarzane przez studio STF to wynik skrupulatnej pracy większego teamu, składającego się z konstruktorów, technologów oraz rzemieślników. Marka Swallow’s Tail z niezwykłą dbałością podejmuje się procesu produkcji nowych kolekcji mebli, oddając poszczególnym stadiom – od roboczego pomysłu, przez model konstrukcji, aż po dobór najlepszego gatunku drewna – 100% pasji. To wyjątkowe dopracowanie najmniejszych detali każdego nowego projektu powoduje, iż meble studia STF cechują się wręcz doskonałym wykończeniem. Nie jest zatem zaskoczeniem, że produkty tej marki wyróżniono sporą ilością nagród z dziedziny designu i można je zobaczyć na targach wnętrzarskich w kraju i za jej granicami (np. w Paryżu, w Łodzi oraz we Frankfurcie).

Gdzie znaleźć minimalistyczne meble z drewna studia STF?

Wszelkie produkty Swallow’s Tail Furniture, także meble dla dzieci, można nabyć bezpośrednio na stronie internetowej studia. Nie licząc praktycznych biurek, stolików kawowych i stołów do jadalni, ten producent mebli drewnianych ma w swojej ofercie też ławy, komody oraz krzesła, a także drewniane akcesoria do wnętrz (m.in. tealighty i ramy luster). Warto wiedzieć, iż zakupy mebli Swallow’s Tail Furniture można rozłożyć na wygodne raty. Meble z litego drewna studia STF można zamówić także w salonach meblowych na terenie całego kraju (przykładowo w Łodzi, w Szczecinie czy w Poznaniu) oraz w Europie (między innymi w Niemczech bądź w Belgii).

Dane adresowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]