producent mebli biurowych Poznań, nowoczesne meble biurowe

Urządzasz biuro lub home office? Sprawdź ofertę producenta mebli biurowych z Poznania

Wiele lat temu porzucono już pogląd, że wyłączną rolą mebli biurowych jest ich użyteczność. Współcześnie projektując biuro czy to we własnym home office czy w przestrzeni firmowej kierujemy się tym, żeby meble jakie w nim umieścimy odznaczały się również ergonomią oraz miłym dla oka designem. Meble spełniające wszystkie wymienione wyżej cechy znajdują się w ofercie Fabryki Mebli BALMA S.A. z Poznania, która od dekad produkuje najwyższej jakości meble biurowe na rynek polski oraz zagraniczny.

Charakterystyka nowoczesnych mebli biurowych

Czym wyróżniają się nowoczesne meble biurowe? To przede wszystkim meble, które spełniają wszelkie potrzeby osoby, która z nich korzysta. Pozwalają one na sprawną organizację zadań stając się częścią efektywnego środowiska pracy. Zarazem cechuje je wysoka jakość, dzięki której nie trzeba ich wymieniać przez wiele lat nawet przy ich niesłychanie intensywnej eksploatacji. Ten poziom solidności mebli możliwy jest wyłącznie przy stosowaniu przez producenta wysokich standardów procesu produkcji, w tym w użyciu stosownych materiałów, choć nie mniejszą rolę pełni tu głęboko przemyślana konstrukcja każdego mebla. Wzory nowoczesnych mebli biurowych to połączenie ergonomii z estetyką. Wszak mebel stanowiący najważniejszą część przyjaznej przestrzeni biura musi dawać możliwość dostosowania go do różnorodnych stylów pracy użytkowników, lecz nie może w tym samym czasie burzyć estetyki otoczenia. W biurze pozostaje się przez 8 godzin każdego dnia, a im bardziej komfortowo w tej przestrzeni czuje się pracownik, tym większa staje się skuteczność jego pracy. Oprócz tego, to jak wygląda jest w zasadzie wizytówką firmy, która wiele może o niej powiedzieć potencjalnemu partnerowi na długo przed podjęciem decyzji o współpracy.

Polski producent mebli biurowych – nie tylko stoły, regały i biurka

Poznańska spółka BALMA w swoim portfolio produktów ma właściwie wszystko co konieczne do urządzenia biura. Prócz tradycyjnego wyposażenia jak regały, stoły konferencyjne oraz ze składanym blatem i biurka, u tego producenta mebli biurowych można złożyć zamówienie na też lady recepcyjne, ścianki i parawany pozwalające podzielić przestrzeń pracy na mniejsze sektory, hokery bądź taborety z tapicerowanymi siedziskami, jak również kwietniki pasujące do biurowej stylistyki. Znaczącą częścią oferty spółki BALMA są funkcjonalne stoły i biurka z możliwością dostosowania wysokości blatu. Przy takim meblu użytkownik w mgnieniu oka może zmienić pozycję pracy z siedzącej na stojącą, co w efekcie zmniejsza ryzyko przewlekłego ból dolnej części pleców.

Dane adresowe:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]