Jaki kask na motocykl

Potrzebujesz kaski motocyklowych? Skieruj się tu.

Nie ma większego znaczenia, jaki masz motocykl ani to, czy pokonujesz na nim drogę do miejsca pracy, jeździsz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wypady – kask to obligatoryjny element garderoby każdego motocyklisty, ponieważ gwarantuje mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie wypadku.

Odpowiedni kask na motocykl, czyli który? / Dobry kask na motocykl / Jaki polecamy kask na motocykl? / Jaki warto kupić kask na motocykl?

Zastanawiasz się, czym kierować się podczas doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie należałoby oszczędzać, wskutek tego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, jaki jak najodpowiedniej odpowiada twoim oczekiwaniom.
Na rynku dostępne są przeróżne typy kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym pojedyncze warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, których skorupa stworzona jest z pojedynczego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają ochrony szczęki, są w takim razie mniej bezpieczne – dlatego poleca się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równocześnie kaski otwarte są w największym stopniu wygodne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które na domiar tego posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to prestiżowa marka, ceniona przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane gigantycznej liczbie eksperymentów – a równocześnie mają dostępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte oraz enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie dzięki zastosowanym materiałom są niezwykle lekkie, a równocześnie bardzo wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są również repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Dane adresowe:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]